zobacz swój koszyk 0

Warszawa - ARESZTOWANIE PANNY MŁODEJ PRL

Aresztowanie Panny Młodej w Warszawie w konwencji głębokiego PRL-u. Milicyjny polonez z przystojnym milicjantem żartownisiem w kompletnym mundurze z minionej epoki, z kaburą, pałką, kajdankami...  Po zawezwaniu obywatelki panny przez megafon na rewizję osobistą i znalezieniu nielegalnych substancji odurzających zakuwamy obywatelkę w kajdanki i zabieramy na krótką przejażdżkę na tylnej kanapie radiowozu.

Aresztowanie zorganizować możemy pod dowolnie wybranym adresem Warszawy - w centrum, pod domem lub przed biurem. Po krótkiej przejażdżce Pannę Młodą odstawiamy z powrotem lub wywozimy w wybrane miejsce ( do klubu, do domu etc. ).

Możesz w ramach żartu dodać limuzynę która zawiezie Waszą grupę np do klubu. W tym samym czasie Panna Młoda pojedzie w to samo miejsce za limuzyną w radiowozie z milicjantem. Może dołączyć do Was i po kilku minutach rozkoszować się luksusem limuzyny ;)

Cena zawiera

  • prawdziwy milicyjny radiowóz z epoki PRL.
  • aresztowanie Panny Młodej przez przystojnego Milicjanta.
  • przeszukanie, skucie, znalezienie 'twardych narkotyków'.
  • krótka przejażdżka radiowozem milicyjnym.
  • atrakcja jest realizowana w formie żartu. Bez przemocy.

Dodatki (opcjonalne)

limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.