zobacz swój koszyk 0

Wrocław - PANIEŃSKI REJS DO 11 OS.

Wynajmij łódź na niezapomniany rejs po wrocławskim odcinku Odry. Impreza zamknięta tylko dla Waszej grupy na zadaszonej eleganckiej motorówce w centrum Wrocławia. Na miejscu wygodne skórzane sofy typu „klubowego” dla 11 pasażerów, toaleta, uchwyty do drinków,  profesjonalne nagłośnienie, miękka wykładzina dywanowa pod stopami, mocny silnik o mocy 60 KM. Możliwość tańczenia, wniesienia własnych napojów i jedzenia (bez dopłat), lub zamówienia własnego cateringu.
Jeśli zdecydujecie się na własne napojel i jedzenie pamiętajcie zabrać plastkowe kubeczki i talerzyki. Niestety nasz statek nie jest zaopatrzony w zastawę. 

Statek jest stabilny i bezpieczny. Zdejmowany dach chroni przed słońcem i opadami, podwijane zasłony z przezroczystymi szybami- przed podmuchami wiatru. Układ statku zapewnia panoramiczny widok 360 stopni. Na pokładzie znajdziecie też bezpłatny internet bezprzewodowy i kurtki wiatrochronne.

O dobrą atmosferę zadba sympatyczny, kreatywny kapitan (poeta i fraszkopisarz). Możecie też ozdobić łódkę balonami i innymi wesołymi gadżetami. Łódź będzie czekać na Was w przystani w centrum (10 minut pieszo od Rynku) 

Możemy pływać po zmierzchu, więc rejs może zacząć się o jakiejkolwiek godzinie. Zmieści się 11 imprezowiczek lub 10, jeśli na pokład zamówicie naszego przystojnego tancerza.
 

Cena zawiera

  • godzinny rejs dla 11 osób
  • sympatyczny kapitan bajkopisarz
  • możecie mieć własne napoje i muzykę ( CD, MP3)
  • dodatkowa godzina to + 490 PLN

Dodatki (opcjonalne)

statek-wroclaw
590 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA - MOTOROWY JACHT
Dodaj kolejną godzinę i nie patrz na zegarek. Toaleta na pokładzie!