zobacz swój koszyk 0

Warszawa - REJS PANIEŃSKIM KATAMARANEM

Odlotowy Wieczór Panieński na ekskluzywnej motorówce w centrum Warszawy.

Na miejscu wygodne skórzane kanapy, toaleta, uchwyty do drinków, muzyka, specjalne "rytuały" panieńskie, świece, stoły z obrusami, możliwość tańczenia, wniesienia własnych napojów & jedzenia (bez dopłat), zamówienia cateringu zewnętrznego lub od nas.

O dobrą atmosferę zadba sympatyczny, kreatywny kapitan (poeta i fraszkopisarz). Możecie też ozdobić łódkę balonami i innymi wesołymi gadżetami. Łódź wypływa z nowoczesnej mariny w centrum Warszawy (blisko stadionu Legii ).

Przy porcie zajduje się duży parking na samochody, więc możecie podjechać tam same i na miejscu spotkać się z opiekunem grupy, a po rejsie kontynuować wieczór limuzyną lub hummerem

Możemy pływać do zmierzchu, więc w miesiacach letnich rejs może zacząć się nawet około 20- 21:00   Zmieści się do 10 imprezowiczek lub 9, jeśli na pokład zamówicie naszego przystojnego tancerza.

Cena zawiera

  • godzinny rejs katamaranem po Wiśle
  • sympatyczny kapitan
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.


690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.