zobacz swój koszyk 0

Warszawa - LIMUZYNA 13 OS.

Wynajmij piękną limuzynę na wieczór panieński w Warszawie. Biała, lśniąca i prestiżowa. Limuzyna na wieczór wyposażona jest w barki z lodem i szkłem, podœświetlane, kolorowe wnętrze, kule disco, stroboskopy, lasery i profesjonalne nagłoœśnienie JVC opakowane monstrualnym ponad 9 metrowym kształtem. W  limuzynie zmieści się 13 imprezowych warszawianek. 
 
 
Jak to działa?
Zarezerwuj dziś wstępnie termin wynajmu limuzyny na Wasz wymarzony wieczór panieński, porozmawiaj z koleżankami i potwierdź jak najszybciej, gdyż limuzyny w Warszawie są bardzo popularne, a wszyscy chcą wynajmować limo w piątek lub sobotę wieczór. Resztę zostaw nam. Przystojny Kierowca odbierze Was limuzyną skąd chcecie i odstawi w wybrane miejsce w Warszawie. Wynajem limuzyny z dojazdem poza Warszawę wiąże się z dodatkową opłatą zależną od adresu. 

Wasz wieczór panieński możecie urozmaicić dodając na biforek w domu występ tancerza erotycznego. Możesz też dodać wejście VIP do modnego klubu z opiekunem, rezerwacją loży dla Waszej grupy i kwotą do wykorzystania na barze. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji wówczas nasza luksusowa limuzyna zawiezie Was pod same drzwi klubu. Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie tę opcję z Viproomem, Tancerzem i Przedpłaconymi Drinkami.

Cena zawiera

 • wynajem ekskluzywnej limuzyny 13 os Chrysler 300C na godzinę
 • start i koniec w dowolnym miejscu w Warszawie
 • elegancki kierowca
 • ubezpieczenie
 • 1 szampan (wino musujące) i powitalny zestaw softów
 • możesz wziąć własną muzykę ( CD/ MP3) i napoje ( dowolne)
 • pełne szkło: kieliszki, lód etc.
 • plazmy,neony, strobo-światła, lasery, dymownice
 • System Dolby Surround
 • maksymalnie 13 osób
 • drzwi a'la lamborghini. 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


limuzyna-na-panienskie-warszawa
490 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy limuzyną to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.