zobacz swój koszyk

Kraków - KOLACJA ZE STRIPTIZEREM

Lubisz ostro doprawione?
Kolacja ze striptizem na panieński w Krakowie oraz pikantnym deserem w postaci gorącego, nieprzyzwoicie przystojnego tancerza erotycznego!  

Po wyśmienitej kolacji pikantny deser - najlepszy w Krakowie tancerz erotyczny ( wybierasz z galerii na FB, link w wiadomości po rezerwacji wstępnej, dostępność tancerzy zależy od terminu), który zapewni Wam rozrywkę na wysokim poziomie. A wszystko to w modnej restauracji w centrum Krakowa.
 
Kolacja ze striptizem to wspaniały prezent na wieczór panieński.

O umówionej godzinie opiekun wprowadzi Was do VIP sali wynajętej wyłącznie dla Was, gdzie rozpoczniecie wieczór pyszną kolacją ( dostępna opcja wegetariańska) z dwoma lampkami wina, a po skończonym posiłku nadejdzie długo oczekiwany deser... wspaniały tancerz erotyczny

Możecie dodać jeszcze troche luksusu do tego ekskluzywnego wieczoru, poprzedzając kolacje ze striptizem, godzinną przejażdżką jedną z naszych limuzyn.
Podróż po centrum zakończycie pod samymi drzwiami do jednej z krakowskich restauracji gdzie będzie już na Was czekał gorący tancerz erotyczny.

Cena zawiera

  • rezerwacja w eleganckiej restauracji w centrum Krakowa
  • kolacja (1 z 3 dań do wyboru)
  • 2 lampki wina dla każdej uczestniczki
  • 20-minutowy show tancerza erotycznego z najwyższej półki
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • prywatna sala
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Doprawcie Waszą imprezę 'na ostro': 15-20 minutowe show tancerza erotycznego niewątpliwie przyspieszy bicie serca. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu.


klub-warszawa
39 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika (zależne od dostępności) w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze.