zobacz swój koszyk 0

Szczecin - PANIEŃSKI STATEK 1H

Ekskluzywny statek na rejs w Szczecinie. 1-godzinny rejs dla grup do 25 uczestników. Na pokładzie dobrze zaopatrzony bar, obsługa, profesjonalny sprzęt audio, toaleta.

Skórzane kanapy, granity, marmury, barek, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W z laserem, LED oświetleniem, 65 calowym telewizorem, podświetlany pokład, lodówko-zamrażarka, eleganckie WC, kieliszki i kubeczki.

Na statek możecie przynieść własną muzykę. Na pokładzie statku znajduje się bar, w którym możecie zakupić napoje oraz przekąski w przystępnych cenach. Zapewniamy pełną prywatność - statek wynajmowany jest na wyłączność.

W trakcie rejsu naszym pięknym statkiem możesz osobiście wyznaczyć klimatyczne miejsce postoju z widokiem na panoramę Szczecina. Widoki podziwiać możecie z odkrytego, górnego pokładu łodzi.
Ekskluzywny, wygodny dolny pokład statku ochroni Was przed ewentualnym deszczem. W chłodne dni uruchamiamy ogrzewanie - żadna pogoda nam nie straszna podczas Waszego wieczoru panieńskiego.

W cenie imprezy jest nasz sympatyczny imprezowy opiekun, który postara się byś Ty nie musiała niczym się przejmować. M.in pomoże Wam puszczać muzykę w trakcie rejsu statkiem, pomoże w organizacji barku etc. Dzięki temu Ty pobawisz się z resztą koleżanek zamiast martwić się
organizacją.

Jeśli sam wynajem statku i rejs to nie do końca to o co Ci chodziło, dodaj jednego z naszych gorących tancerzy.

PROMOCJA: duże grupy płacą mniej! Na pokład naszego szczecińskiego statku zabieramy max. 24 osoby + opiekuna, ale Wy zapłacicie max. za 17 osób! Reszta płynie za free i tym samym wyjdzie Wam mniej za osobę.
 

Cena zawiera

  • 1-godzinny rejs statkiem z pełną obsługą statku i barmanem
  • Na rejs statkiem zabieramy do 25 os.
  • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie bluetooth z telefonów/ tabletów
  • Świetnie zaopatrzony bar
  • Rozpoczęcie rejsu z dowolnej przystani w Szczecinie

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.