zobacz swój koszyk

Kraków - PARTY TRAMWAJ + KLUB + SHOT

Party tramwaj w Krakowie to nasz przebój sezonu. Ludzie na przystankach padną na kolana, gdy Was zobaczą w przeoryginalnym imprezowym party tramwaju. Przyciemniane szyby, oldschoolowy wygląd na zewnątrz, a w środku tylko to, co najlepsze: głośny system stereo, prywatny bar, megawygodne siedzenia i stoły – to wszystko sprawi, że jeszcze długo będziecie wspominać tę ekskluzywną wycieczkę po Krakowie. 

To nie jest zwykły tramwaj. Jako jedyni używamy tylko specjalnego luksusowego IMPREZOWEGO PARTY TRAMWAJU  - jedynego takiego w Krakowie, więc nie bój się - nie spędzicie czasu w drewnianej budzie z magnetofonem - jamnikiem. Możecie mieć własną muzykę na USB/CD.

Party Tramwaj na miejscu oferuje drinki w przyzwoitych cenach. Piwo, wódka - 10 pln, wino - 10 pln, przekąski - 10 pln*
Możesz też dodać striptizera, by umilił Wam czas + 540 PLN/grupa.

Po przejażdżce Imprezowym Tramwajem wstęp do klubu i rezerwacja loży gratis a na miejscu powitalny shot dla każej z Was - w zależności od klubu! Kluby z którymi współpracujemy to: Totu, Coco, Shakers, Baccarat (samo wejście), Frantic, Four, B4, The Point i Choice. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie.

Dodatkowa godzina jazdy tramwajem to + 590 PLN, dodatkowe pół godziny to + 290 PLN. Jeśli chcecie przynieść własny alkohol - tzw. korkowe wynosi + 350 PLN/grupę. To idealna atrakcja dla dużych grup. Zapłacicie maksymalnie za 15 osób, a może być Was nawet 40!

* Impreza w tramwaju objęta jest kaucją (na wypadek zniszczeń) 300 pln, zwrotną po imprezie.
 

Cena zawiera

  • 1 godzina imprezowej jazdy ekskluzywnym Party Tramwajem po centrum Krakowa
  • wstęp do klubu i rezerwacja loży
  • powitalny shot w klubie dla każej z Was 
  • sympatyczny opiekun grupy
  • możliwość wniesienia pendrive z własną muzyką
  • kolejna godzina w Party Tramwaju +590PLN!
 

Dodatki (opcjonalne)