zobacz swój koszyk

Warszawa - PARTY NYSA

Rozkręćcie muzykę na full, pokażcie się na mieście i powspominajcie ważne w Jej życiu miejsca i chwile. Zabierzcie przyszłą Pannę Młodą jedyną w swoim rodzaju Imprezową Nyską w miejsca jej drogie. Skończyć możecie w wybranej lokalizacji - u siebie w domu, klubie lub kasynie! Nasza PARTY NYSKA zabiera do 8 osób.
 
Nyska jest Wasza na godzinę. Dodatkowe do 2 godzin jazdy (warto by pośmigać po klubach)  to + 299 PLN.  Możecie wziąć własny alkohol i muzykę. Party Nyska odbierze Was z dowolnego miejsca w Warszawie (dojazd poza miasto = niewielka dopłata) i zawiezie dokąd chcecie.

Jeśli chcesz ją mieć na Waszym panieńskim, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej. 

Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie opcję  z vip roomem, tancerzem i Przedpłaconymi  Ekskluzywnymi Drinkami - taniej niż gdybyś organizowała to sama.

Tylko u nas TAKI wybór Party Busów na wieczory panieńskie! 

Cena zawiera

  • godzina jazdy oldschoolową Party Nyską
  • odbiór z wybranego miejsca w Warszawie
  • imprezowy kierowca - przewodnik
  • możecie mieć własny alkohol i muzykę (CD, MP3)
  • dodatkowe 2 godziny + 299 PLN
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
590 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
199 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkitancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Doprawcie Waszą imprezę 'na ostro': 15-20 minutowe show tancerza erotycznego niewątpliwie przyspieszy bicie serca. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
390 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.imprezowa-nyska-warszawa
299 PLN/dodatek
PARTY NYSKA - WYNAJEM DO 3 GODZIN

Godzina jazdy party nyską to za mało? Dodaj kolejne dwie by np. wykorzystać nyskę jako transport między klubami i nie martw się czasem.


549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.