zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - PARTY NYSKA

Imprezowa PARTY NYSKA na stylowy wieczór panieński z prawdziwego zdarzenia. Niepowtarzalny klimat przez 2 godziny jazdy. Rozkręćcie muzykę na full, pokażcie się na mieście i  pozwiedzajcie ulubione miejsca przyszłej Panny Młodej. Zacząć i skończyć możecie w wybranym miejscu - u siebie w domu, klubie, lub kasynie.  

Nasza PARTY NYSKA zabiera do 7 osób.

Możecie mieć własną muzykę i alkohol. Możecie też dorzucić wejściówki do klubu 29 PLN/os. (rezerwacja loży, wejście + welcome drink). Zaznacz tę opcję w następnym kroku rezerwacji jeśli jesteś zainteresowana!

Cena zawiera

  • 2 godziny jazdy party nyską
  • odbiór z wybranego miejsca
  • imprezowy kierowca- przewodnik

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.fotograf-warszawa
490 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.