zobacz swój koszyk 0

Warszawa - LIMUZYNA MEGA 12 OS.

Oto limuzyna na panieński typu hummer dla max 12 osób na wieczór panieński w Warszawie. Biała lub czarna - do wyboru. Obie ekskluzywne, wygodne, prestiżowe i przestrzenne. Limuzyna na panieński jest wyposażona w barek z pełnym szkłem,  LCD, podœświetlane, kolorowe wnętrze, stroboskopy, lasery i profesjonalne nagłoœśnienie. Ponad 9 metrów długości. W limuzynie hummer zmieści się 12 szalonych imprezowiczek wieczoru panieńskiego.

Jak to działa?
Zarezerwuj wstępnie termin dziś wynajmu limuzyny na Wasz luksusowy wieczór panieński, porozmawiaj z koleżankami i potwierdź jak najszybciej, gdyż limuzyny w Warszawie są bardzo popularne, a wszyscy chcą ten sam termin - piątek lub sobotę wieczór. Resztę zostaw nam. Przystojny Kierowca odbierze Was limuzyną skąd chcecie i odstawi w wybrane miejsce w Warszawie. Dojazd poza Warszawę wiąże się z dodatkową opłatą zależną od adresu. 
Mamy też mniejsze modele limuzyn w niższych cenach. Sprawdź.

Wasz wieczór panieński możecie urozmaicić dodając na biforek w domu występ tancerza erotycznego. Możesz też dodać wejście VIP do modnego klubu z opiekunem, rezerwacją loży dla Waszej grupy i kwotą do wykorzystania na barze. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji wówczas nasza luksusowa limuzyna hummer zawiezie Was pod same drzwi klubu. Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie tę opcję z Viproomem, Tancerzem i Przedpłaconymi Drinkami.

Cena zawiera

 • limuzyna na panieński dla 12os typ hummer na godzinę 
 • start i koniec w dowolnym miejscu w Warszawie
 • elegancki kierowca
 • ubezpieczenie
 • 1 szampany (wino musujące) i powitalny zestaw softów
 • możesz wziąć własną muzykę ( CD/ MP3) i napoje ( dowolne)
 • pełne szkło: kieliszki, lód etc.
 • plazma, neony, strobo-światła, lasery, dymownice
 • System Dolby Surround
 • maksymalnie 12 osób
 • drzwi a'la lamborghini. 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


rozowy-hummer-warszawa
750 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA JAZDY MEGA LIMUZYNY

Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.