zobacz swój koszyk 0

Warszawa - LIMUZYNA 9 OS.

Nasze dwie limuzyny dla 9 osób w Warszawie to typowe flagowce - eleganckie, doskonale wyposażone – Chrysler i Jaguar. Śnieżnobiałe, lśniące i ekskluzywne. Limuzyny wyposażone są w plazmy, neony, strobo-światła, kolorowe lasery, lustrzany sufit, podświetlany chłodzony barek, dwa odbiorniki TV i System Dolby Surround. Limuzyny mają po 8 metrów długości i zabierają maksymalnie 9 szalonych imprezowiczek. Jeśli podoba Ci się bardziej jedna z nich, powiedz nam którą sobie życzysz.

Jak to działa?
Dokonaj rezerwacji wstępnie już dziś na Wasz wymaszony wieczór panieński, porozmawiaj z koleżankami i potwierdź jak najszybciej, ponieważ nasze limuzyny cieszą się dużą popularnością – zwłaszcza w piątek i sobotę wieczór. Pod wskazany przez Was adres przyjedzie limuzyną przystojny kierowca i odstawi w wybrane miejsce w Warszawie. Dojazd poza Warszawę to dodatkowa opłata, zależna od adresu. 

Wasz wieczór panieński możecie urozmaicić dodając na biforek w domu występ tancerza erotycznego. Możesz też dodać wejście VIP do modnego klubu z opiekunem, rezerwacją loży dla Waszej grupy i kwotą do wykorzystania na barze. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji wówczas nasza luksusowa limuzyna zawiezie Was pod same drzwi klubu. Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie tę opcję z Viproomem, Tancerzem i Przedpłaconymi Drinkami.

Cena zawiera

 • limuzyna 9 os. Chrysler lub Jaguar na godzinę.
 • start i koniec w dowolnym miejscu w Warszawie
 • elegancki kierowca
 • ubezpieczenie
 • 1 szampan (wino musujące) 
 • możesz wziąć własną muzykę (CD/ MP3) i napoje ( dowolne)
 • pełne szkło: kieliszki, podświetlany bar
 • plazmy,neony, strobo-światła, kolorowe lasery, lustrzany sufit
 • dwie plazmy
 • System Dolby Surround
 • maksymalnie 9 osób
 
 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.limuzyna-warszawa
450 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA JAZDY LIMUZYNY 9 OS.
Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.

690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.