zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - KLUBOWY PAKIET VIP Z TANCERZEM

Stanie w kolejkach do trójmiejskich klubów i przeprawy z selekcjonerami przyprawiają Cię o ciarki? Walka przy barze przypomina Ci czasy PRLu? A na koniec tego poszukiwanie stolika, żebyście z koleżankami mogły spokojnie napić się drinka i potańczyć? 

Nasz Klubowy Pakiet VIP jest idealnym rozwiązaniem na powyższe problemy. Proponujemy Wam bezkolejkowe wejścia VIP, rezerwacje loży lub sal VIP oraz 1600 pln do wydania na dowolny alkohol w barze. A wszystko po to, abyście Wy mogły się zająć świetną zabawą, organizację zostawiając nam w ten wyjątkowy dla Was wieczór panieński.

Specjalnym elementem wieczoru będzie mega seksowny występ jednego z naszych nieprzyzwoicie przystojnych tancerzy erotycznych. Występ trwa około 20-30 minut. Na wieczorze panieńskim w klubie VIP może Was odwiedzić seksowny policjant, strażak, kowboj lub gentelman!

Kluby, z którymi współpracujemy to: Zła Kobieta, Bunkier, Libation Dream Club, 3siostry (wybór klubu zalezy od dostępności lokali w danym terminie). VIP room jest w stanie pomieścić maks. 14 osób.

Jak zwykle zajmie się Wami nasz przesympatyczny, imprezowy opiekun, abyście nie musiały się niczym martwić w ten wyjątkowy wieczór panieński, jedynie świetnie bawić się w klubie i podziwiać naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza w sali VIP! 

Zastanawiacie się w jaki sposób dojechać do klubu? Sprawdźcie nasze luksusowe limuzyny w Trójmieście!


 

Cena zawiera

  • VIP wejście do modnego klubu w Sopocie
  • rezerwacja VIP roomu na całą noc
  • aż 1600 pln do wydania na barze
  • 20-minutowe show jednego z naszych nieprzyzwoicie przystojnych tancerzy erotycznych w Waszym VIP roomie
  • imprezowa opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
DODATKOWY TANCERZ
Zamów show kolejnego tancerza w promocyjnej cenie.