zobacz swój koszyk 0

Wrocław - KLUBOWY PAKIET Z TANCERZEM

Nasz sprawdzony pakiet w klubie z tancerzem erotycznym. Najlepszy w Krakowie striptizer wystąpi tylko dla Was w preferowanym przez Was przebraniu (policjant / kowboj / biznesmen).

Do tego stolik/loża w modnym klubieVIP room na czas występu tancerza erotycznego.

To wszystko w obecności niezastąpionego opiekuna, który wszystkim się zajmie na miejscu tak byś Ty nie musiała się niczym martwić w ten wyjątkowy wieczór panieński, jedynie świetnie bawić się w klubie i podziwiać naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza w sali VIP!  

Kluby z którymi współpracujemy to m.in. P1, xdemon, Domówka lub cherry. Ostateczny wybór zależy od dostępności lokali w wybranym dniuOstateczny wybór klubu oraz miejsce występu tancerza zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie.  

VIP room w każdym z tych miejsc kosztuje kilka tysięcy złotych, ale jeśli będzie akurat wolny, wejdziecie tam gratis. Ale to będziemy wiedzieć na kilka godzin przed imprezą więc potraktuj to jako możliwy prezent. Dowiadujemy się dla każdej grupy i często się udaje. Lub dodaj miejsca w Viproomie w klubie Baccarat jako dodatek poniżej.

Zastanawiacie się jak dojechać do klubu? Dodajcie jeszcze do Waszego zamówienia jedną z naszych ekskluzywnych limuzyn!

Cena zawiera

  • wejście VIP do klubu
  • przedpłata na barze 50zł od osoby
  • rezerwacja stolika
  • VIP room na czas występu tancerza
  • występ profesjonalnego tancerza erotycznego w VIP roomie - około 15-20 minut
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)