zobacz swój koszyk 0

Kraków - SZALONY KARZEŁ POLICJANT

Karzeł policjant w Krakowie który aresztuje Pannę Młodą to świetny pomysł na żart na wieczór panieński. Pana Młoda zostaje znienacka przykuta kajdankami do karła milicjanta. Do klubu, do łazienki, przypudrować nosek lub na drinka do baru... z powodu kajdanek wszędzie musi brać ze sobą naszego zabawnego karła, który czasem się zgadza, a czasem nie :)  Pokazuje dezaprobatę swoim czerwonym lizakiem. I tak przez całe dwie godziny! Niezapomniany żart. Karzeł w Krakowie jest bardzo 'sympatyczny', ale ma dużo pracy więc jeśli chcesz go zarezerwować w sobotę na całe 2 godziny, lepiej zarezerwuj termin z wyprzedzeniem już dziś.

UWAGA: Z powodów logistycznych atrakcję możemy zorganizować tylko w połączeniu z inną atrakcją dzienną lub wieczorową na której obecny jest opiekun grupy.

Cena zawiera

  • szalony karzeł policjant z poczuciem humoru
  • przykucie kajdankami na 2 godziny
  • sympatyczny krakowiak - opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!