zobacz swój koszyk

Warszawa - PRYWATNY STYLISTA

Marzysz o metamorfozie? Chciałabyś po prostu poznać nowe sklepy? Dopasować ubiór do Twojego stylu? Nic prostszego - zrób zakupy ze stylistą.

Każda z nas jest innna, każda ma inny typ urody lecz dla naszego personal shoppera nie jest to żadnym wyzwaniem. Zabierze Ciebie i Twoje koleżanki do najlepszych galerii handlowych, pokaże w czym naprawdę jest Ci dobrze, a czego powinnaś się wystrzegać. Wyjaśni czym są typy: wiosna, lato, jesień i zima i określi którym Ty jesteś i pomoże zdefiniować „Twoją gamę kolorów”.

Nasz Personal Shopper wie gdzie można ubrać się tanio i z klasą, nie musisz bać się o koszty, bo modnie wcale nie znaczy drogo.

Cena zawiera

  • prywatny profesjonalny stylista na około 3 godziny
  • porady stylistyczne
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
590 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Doprawcie Waszą imprezę 'na ostro': 15-20 minutowe show tancerza erotycznego niewątpliwie przyspieszy bicie serca. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
390 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.