zobacz swój koszyk

Kraków - PRYWATNY STYLISTA

Marzysz o metamorfozie? Chciałabyś poznać nowe sklepy?, Dopasować ubiór do Twojego typu urody? Nic prostszego - zrób zakupy ze stylistą!

Każda z nas jest innna, każda ma inny typ urody, lecz dla naszego personal shoppera nie jest to żadnym wyzwaniem. Zabierze Ciebie i Twoje koleżanki do najlepszych galerii handlowych, pokaże w czym naprawdę jest Ci dobrze, a czego powinnaś się wystrzegać. Wyjaśni czym są typy: wiosna, lato, jesień i zima i określi którym Ty jesteś i pomoże zdefiniować „Twoją gamę kolorów”.
 

Nasz Personal Shopper wie gdzie można ubrać się tanio i z klasą, nie musisz bać się o koszty, bo modnie wcale nie znaczy drogo. Cena za całą grupę, niezależnie od ilości osób

Cena zawiera

  • prywatny profesjonalny stylista na około 3 godziny
  • porady stylistyczne
 

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
39 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika (zależne od dostępności) w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. 


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.