zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PARTY BUSIK + KLUB

Party minibus w Warszawie to jedna z najlepszych alternatyw na wieczór panieński. Na jego pokładzie poczujesz się jak na ekskluzywnym, mobilnym parkiecie!
To samojezdne centrum rozrywki odbierze Was z umówionego miejsca i dowiezie wszędzie tam gdzie trzeba. Mini Party Bus wyposażony jest w przyciemniane szyby, LCD, podświetlane barki, miękkie skórzane kanapy, imprezowy klimat muzyczny oraz rurkę do tańca. Jazda trwa godzinę.

Mini Party Bus to idealna rozgrzewka zanim dojedziecie do klubu. Na pokładzie będzie czekać na Was butelka szampana. Możecie też mieć własne napoje i muzykę, szklaneczki są na miejscu.

Do tego jak zwykle sympatyczny opiekun, który zajmie się wszystkim, abyście Wy nie musiały niczym się przejmować podczas wymarzonego wieczoru panieńskiego i mogły szaleć do woli. 

Zabawa nie kończy się w Mini Party Busie! W cenie macie też wejście do klubu w centrum Warszawy (selekcja). Kluby z którymi współpracujemy to: La Playa, Level 27, Barka Wisława, Bank, Room13, Capitol, Opera. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności w danym terminie.

Możesz dodać seksownego tancerza, który spędzi z Wami na pokładzie Mini Party Busa około 30 minut i rozgrzeje towarzystwo przed wejściem do klubu. Możecie też wybrać opcję open bar na pokładzie naszego imprezowego Minibusa lub pakiet alko i problem napoi z głowy.

Komfortowo podróżuje do 12 imprezowiczek i za tyle najwięcej zapłacicie, nawet jeśli będzie Was więcej (może być Was nawet 15). Oczywiście jeśli będzie Was mniej - zapłacicie mniej. Minimum to 8 osób.

Nasz Mini Party Bus jest bardzo popularny, więc jeśli chcesz mieć go na Waszym panieńskim w Warszawie, zarezerwuj wstępnie termin czym prędzej! Wszyscy chcą sobotę wieczór.

Macie ochotę na coś extra? Koniecznie sprawdź też tę opcję z Vip Roomem, tancerzem i przedpłaconymi  drinkami - taniej niż gdybyś organizowała to sama.

Cena zawiera

  • wynajem MINI PARTY BUSA z uprzejmym kierowcą na godzinę
  • butelka wina musującego na pokładzie
  • możliwość wniesienia własn i muzyki
  • wejście do klubu z naszej listy
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris3
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
490 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


open-bar-warszawa
99 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR 2h

Dodaj open bar, a bez ograniczeń będziecie pić takie trunki jak: whisky, piwo, wódka, wino oraz softy. Do tego lód, cytryny oraz kubeczki party-bus-warszawa
490 PLN/dodatek
MINI PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.


rojmiasto
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.

549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.