zobacz swój koszyk 0

Wrocław - SMAKOWITA KOLACJA Z TANCERZEM NA DESER

Lubisz ostro doprawione? Kolacja ze striptizerem, pikantnym deserem w formie nieprzyzwoicie przystojnego i muskularnego faceta, który zapewni Wam rozrywkę na wysokim poziomie. A wszystko to w modnej restauracji w centrum Wrocławia.

O umówionej godzinie wprowadzimy Was do wynajętej części restauracji wyłącznie dla Was, gdzie rozpoczniecie wieczór pyszną kolacją (możliwa opcja wegetariańska) z dwiema lampkami wina, a po skończonym posiłku nadejdzie długo oczekiwany deser...profesjonalny striptizer!

Kolacja ze striptizem to wspaniały prezent na wieczór panieński.

Do tego jak zwykle nasz sympatyczny opiekun, który wszystkiego dopilnuje - tak, abyś Ty nie musiała się niczym martwić i mogła nacieszyć oczy występem striptizera, spokojnie zjeść kolacje i napić się wina, a przede wszystkim pobawić się z koleżankami podczas wieczoru panieńskiego...bezstresowo!

Możecie dodać jeszcze troche luksusu do tego ekskluzywnego wieczoru, poprzedzając kolacje ze striptizem, godzinną przejażdżką jedną z naszych limuzyn.
Podróż po centrum zakończycie pod samymi drzwiami do jednej z wrocławskich restauracji! 

Cena zawiera

  • rezerwacja w eleganckiej restauracji w centrum Wrocławia
  • kolacja (1 z 3 dań do wyboru)
  • 2 lampki wina dla każdej uczestniczki
  • 20-minutowy występ sexy striptizera z najwyższej półki
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.