zobacz swój koszyk

Kraków - MISJA PANIEŃSKIE

Wyjątkowa gra przygotowana specjalnie dla Was na ten wyjątkowy wieczór. Z wybranego miejsca w Krakowie odbierze Was nasz imprezowy opiekun, lecz zanim dotrzecie do klubu Panna Młoda będzie musiała wykazać się sprytem, pomysłowością i użyć wszystkich swoich wdzięków aby wykonać specjalne zadania. Gwarantowana dobra zabawa i maraton po ciekawych miejscach przed wielkim finałem w jednym z najlepszych klubów w mieście!  

Rezerwacja loży, wejście VIP do klubu i welcome drink w cenie! Kluby z którymi współpracujemy to: Totu, Coco, Shakers, Baccarat (samo wejście), Frantic, Four, B4, The Point i Choice. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie.

Możecie urozmaicić jeszcze bardziej naszą grę dodając na sam koniec - lub początek - w domu występ tancerza (+540 PLN) . Idealny wypełniacz czasu pomiędzy domową rozgrzewką,  a końcem super wieczoru w klubie.  

Cena zawiera

  • przygotowane zadania dla Panny Młodej (m.in. zebranie 4 numerów od spotkanych przystojniaków, poproszenie o prezerwatywę, wizytówkę, zrobienie zdjęcia w męskiej ubikacji wykonanego przez siebie napisu na lustrze itp.)
  • 2 x shot w celu zdobycia kolejnych zadań
  • VIP wejście do klubu
  • rezerwacja loży w klubie
  • welcome drink w klubie
  • imprezowy opiekun grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


klub-warszawa
29 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, Społem Dexul, B4, U Louisa, Discopubaresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four