zobacz swój koszyk

Kraków - BODY SUSHI

Sushi podane w całkiem nowej wersji.  Z muskularnego ciała mężczyzny smakuje duuuużo lepiej. Taka kolacja na pewno na długo pozostanie w Waszej pamięci. Bez obaw… sushi na mięśniach brzucha leży na liściach bananowca lub na folii, a każda z Was oprócz sashimi z muskularnej klaty dostanie własną smaczną porcję.
Susharnia znajduje się w centrum Krakowa, nieopodal Rynku.  

Cena zawiera

  • imprezowy opiekun grupy
  • zestaw sushi dla każdej z Was
  • duży zestaw do zjedzenia z modela
  • rezerwacja VIP roomu na 2 godziny
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


klub-warszawa
29 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, Społem Dexul, B4, U Louisa, Discopubaresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four