zobacz swój koszyk

Kraków - KLUBOWY PAKIET VIP Z TANCERZEM

Nasz sprawdzony pakiet w klubie z tancerzem erotycznym. Najlepszy w Krakowie striptizer wystąpi tylko dla Was w preferowanym przez Was przebraniu (policjant / kowboj / biznesmen).

Do tego stolik/loża w modnym klubie, VIP room na czas występu tancerza erotycznego, a na stoliku welcome drink dla każdej z uczestniczek wieczoru panieńskiego.

To wszystko w obecności niezastąpionego opiekuna, który wszystkim się zajmie na miejscu tak byś Ty nie musiała się niczym martwić w ten wyjątkowy wieczór panieński, jedynie świetnie bawić się w klubie i podziwiać naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza w sali VIP!  

Kluby z którymi współpracujemy to: Totu, Coco, Shakers, Baccarat (samo wejście), Frantic, Four, B4, The Point i Choice. Ostateczny wybór klubu oraz miejsce występu tancerza zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie.  

VIP room w każdym z tych miejsc kosztuje kilka tysięcy złotych, ale jeśli będzie akurat wolny, wejdziecie tam gratis. Ale to będziemy wiedzieć na kilka godzin przed imprezą więc potraktuj to jako możliwy prezent. Dowiadujemy się dla każdej grupy i często się udaje. Lub dodaj miejsca w Viproomie w klubie Baccarat jako dodatek poniżej.

Zastanawiacie się jak dojechać do klubu? Dodajcie jeszcze do Waszego zamówienia jedną z naszych ekskluzywnych limuzyn!

Cena zawiera

  • wejście VIP do klubu
  • welcome drink
  • rezerwacja stolika
  • VIP room na czas występu tancerza
  • występ profesjonalnego tancerza erotycznego w VIP roomie - około 15-20 minut
  • sympatyczny opiekun grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Doprawcie Waszą imprezę 'na ostro': 15-20 minutowe show tancerza erotycznego niewątpliwie przyspieszy bicie serca. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu.


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze.

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
DODATKOWY TANCERZ
A może by dodać jeszcze więcej pikanterii? Zamów gorące show kolejnego tancerza erotycznego w promocyjnej cenie.